Emlak No
    

Sahibinden Emlak İlanı Ver
Emlak Giriş Tarihi 31/10/2020
Emlak Yayin Süresi
Emlak Tür
Emlak Tip
İl
İlçe
Semt/Mahalle
m2
Oda Sayısı
Oda Özellikleri
Salon Sayısı
Salon Özellikleri
Banyo Sayısı
WC Sayısı
Balkon Sayısı
Bina Kat Sayısı
Islak Zeminler
Kaçinci Kat
Bina Yasi
Pencereler
Dis Cephe
Cephe
Isinma
Boya
Mutfak
Emlak Fiyatı
Fiyat Döviz Cinsi
Depozit
Depozit Döviz Cinsi
Aidat Tutar (TL)
Emlak Açıklaması
Kişisel Bilgiler
Ad
Soyad
E-posta
Sabit Telefon
Cep Telefon
Diğer ÖzelliklerSahibinden Emlak İlanı Verecelerin Dikkatine
Emlakçılar Sitesi 'ne sahibinden emlak ilanınızı bırakarak ilanınızın hem binlerce internet kullanıcısı hem de yüzlerce üyemiz tarafından ulaşılarak daha etkin şekilde pazarlanmasını sağlamış olursunuz.
Ziyaretiniz için teşekkür ederiz.
Sahibinden emlak ilanı bırakacak ziyaretçilerimizin dikkatine;
1. Emlak acentelerinin, inşaat şirketleri ile emlak sektöründe profesyonel olarak çalışan kişi, kuruluş ya da firmaların sahibinden emlak ilanı bırakmaları kesinlikle yasaktır.
2. Sahibinden üyelik formunu eksik ya da yanlış bilgiler ile dolduran ziyaretçilerin sahibinden emlak ilanları kabul edilmez.
3. Emlak ilanınızın incelemeye alınabilmesi için e-postanıza gönderilen aktivasyon linkinden onay vermeniz gerekmektedir. Onay verilmeyen sahibinden emlak ilanları dikkate alınmaz ve 24 saat içinde silinir.
4. Gerçek dışı ya da yanlış bilgi içeren emlak ilanları ile ahlak dışı bırakilan kayıtlar silinir.
5. Emlakçılar Sitesi 'ne bırakilan sahibinden emlak ilan talepleri en geç 24 saat içinde incelenerek uygun görüldüğü takdirde yayınlanır.
6. Emlakçılar Sitesi 'ne bırakilan sahibinden emlak ilanları en fazla 2 ay yayında kalır ve 2 ay sonunda otomatik olarak yayından kaldırılır.
7. Aynı kişiye ait en fazla 1 sahibinden emlak ilanı yayınlanır.
8. Emlakçılar Sitesi 'ne bırakilan sahibinden emlak ilanlarını yayınlamak tamamen Emlakçılar Sitesi 'nin tasarrufundadır.
9. Sahibinden yayınlanan emlak ilanlarının tüm sorumlulukları emlak ilanını bırakan kişiye aittir.
10. Sahibinden emlak ilanı bilgilerinizi lütfen dikkatli doldurunuz. Kayıt işleminden sonra sahibinden emlak ilanınızın üzerinde herhangi bir değişiklik ya da güncelleme yapamazsınız.
İyi Günler...
Ana Sayfa | Emlak ilanları | Emlak ilan Ara | Satılık Daire | Kiralık Daire | Emlakçılar | Satılık Emlak | Kiralık Emlak | Emlakçı Ziyaretçi Sayısı | Site Haritası | Bize Ulaşın | Reklam
INTES Yazılım & Danışmanlık Copyright 2004-2018 ©   E-posta : bilgi@emlakcilarsitesi.com
Emlakçılar sitesinde yayınlanan emlakçı, emlakçıdan emlak, sahibinden emlak, satılık emlak, kiralık emlak, devren satılık, kiralık, satılık daire, kiralık daire, satılık kiralık konut, satılık kiralık işyeri, satılık kiralık dükkan, satılık arsa, satılık arazi, satılık kiralık ev, satılık kiralık yazlık, satılık villa, v.b tüm emlaklar, emlak ilanları emlakcilarsitesi.com 'a aittir. izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Bu site en iyi IE 5.5 ve daha üstü tarayıcılar ve 1024x768 çözünürlük ile görüntülenir