Emlak No
    

Oğuz Emlak
Projelerimiz
FETTAHOĞLU SİTESİ
FETTAHOĞLU SİTESİ
43 DAİRE
istanbul - bağcılar
4 BLOK konut, toplam 2400 m2
   
ŞİRİN VADİ KONAKLARI
ŞİRİN VADİ KONAKLARI
Hayellerinizi sevdiklerinizle yaşayın
istanbul - bahçelievler
2 konut, toplam 1800m2 m2
   
Firma Bilgileri
Firma Resmi Ünvanı : Oğuz Emlak
Firma Kısa Ünvanı : Oğuz Gayrimenkul Yatırım Hizmetleri ve Finans Danışmanlığı
İl-İlçe : istanbul - bahçelievler
Adres : ADNAN KAHVECİ BULVARI RONTGEN SOK. ÖZMERT AP. N13A YAYLA
Tel 1 : 212 641 33 26
Tel 2 : 212 506 24 94
Web Adres : http://www.oguzemlak34.com
E-posta : info@oguzemlak34.com
Hakkımızda
Oğuz Emlak 2000 yılında kurulmuş, sektöründe güvene dayalı hizmetleri ile benimsenmiştir. Müşteri hizmetlerini, ekip çalışmasını, profesyonel hizmeti, teknoloji altyapısını her zaman herşeyin üstünde tutmuştur. Zaman içinde büyüyerek kendi bünyesinde yeni ofisler açmış, gücüne güç katarak başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye`de profesyonel gayrimenkul hizmeti vermektedir. Gayrimenkul ve Yatırım Hizmetlerinin yanı sıra müşterilerine Finans Danışmanlığı Hizmetleri de sunmaktadır. Şirketimizin amacı dün olduğu gibi bugün ve yarında Beklentilerin çok ötesinde Gayrimenkul Yatırım Hizmetleri vermek ve iş ağını olabildiğince geniş tutarak sektör liderleri arasında yerini korumaktır.
         
Vizyonumuz
Vizyonumuz; Müşterilerimizin kendilerini danışmanlarımıza ve tekno ofislerimize yakın hissettikleri, ihtiyaçları ile ilgili sorularına yanıt bulabildikleri müşteri - temsilci ilişkisinin güven, açıklık ve saygıya dayandığı, ekip çalışması ve ileri teknoloji desteğinde Emlak, Gayrimenkul ve Yatırım Hizmeti vermektir.
Profilimiz
Oğuz Gayrimenkul ve Yatırım Hizmetleri 2000 yılından bu yana gayrimenkul sektöründe hizmet vermektedir. Sektöründe, her türlü teknolojik gelişme ile eşzamanlı entegre olarak profesyonel hizmeti, müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Geniş gayrimenkul ve müşteri portföyü ile beklentilerin çok ötesinde hizmet vermektedir.
         
Faaliyet Alanlarımız
Emlak, Gayrimenkul, Yatırım Danışmanlığı, Finans Danışmanlığı, İnşaat, Gayrimenkul Tabanlı Teknoloji Destek Hizmetleri
Ana Sayfa | Emlak ilanları | Emlak ilan Ara | Satılık Daire | Kiralık Daire | Emlakçılar | Satılık Emlak | Kiralık Emlak | Emlakçı Ziyaretçi Sayısı | Site Haritası | Bize Ulaşın | Reklam
INTES Yazılım & Danışmanlık Copyright 2004-2018 ©   E-posta : bilgi@emlakcilarsitesi.com
Emlakçılar sitesinde yayınlanan emlakçı, emlakçıdan emlak, sahibinden emlak, satılık emlak, kiralık emlak, devren satılık, kiralık, satılık daire, kiralık daire, satılık kiralık konut, satılık kiralık işyeri, satılık kiralık dükkan, satılık arsa, satılık arazi, satılık kiralık ev, satılık kiralık yazlık, satılık villa, v.b tüm emlaklar, emlak ilanları emlakcilarsitesi.com 'a aittir. izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Bu site en iyi IE 5.5 ve daha üstü tarayıcılar ve 1024x768 çözünürlük ile görüntülenir