Emlak No
    

Hızla ilerleyen ve yaygınlaşan internet teknolojisi tüm sektörleri olduğu gibi emlak sektörünü de internet ortamında yer almaya zorlamaktadır. Kendi alanındaki bir çok ihtiyaca cevap verebilecek şekilde geliştirilen emlakcilarsitesi, internetteki emlak sektörüne taze bir kan ve dinanizm getirmiştir.
İntes Yazılım & Danışmanlık hizmeti olan emlakcilarsitesi, üye emlak ofislerinin tanıtımının yapıldığı, tüm Türkiye ’den üye emlak ofislerimizin ve sahibinden emlak ilanlarının yayınlandığı ve bu bağlamda emlak sahipleri ile emlak arayanlar arasında güvene dayalı güçlü bir köprü kuran Türkiye’nin 1 numaralı emlak ilan sitesidir.
15 Mart 2004 tarihinde yayın hayatına başlayan emlakcilarsitesi, bu ilk sürümüyle sadece İstanbul bölgesindeki emlak ofislerinin tanıtımının yapıldığı ve emlak ilanlarının yayınlandığı bölgesel bir site konumundaydı.
25 Temmuz 2004 tarihinde ikinci sürümünü hazırlayan emlakcilarsitesi, bu defa sadece İstanbul bölgesiyle sınırlı kalmayıp tüm Türkiye ’den emlak ofislerinin tanıtımı, üye emlak ofisi ilanları ile sahibinden emlak ilanlarına yer vererek hizmet ağını genişletti.
emlakcilarsitesi yayın hayatına yeni başlamasına rağmen internet dünyasında hemen kalitesini ve işlevselliğini gösterdi. emlakcilarsitesi, şu anda pek çok yabancı arama motorları (google, yahoo, msn v.b.) ile Türk arama motorlarında (zirve100, hemenbul, webservis, arabul, iyinet, realist, netbul, sayfabul, tnn.net v.b.) ilk sayfalarda yer almakta olup tüm dünya sitelerinden zirayetçi istatisliklerine göre listeleme yapan alexa ‘ya göre Türkiye ’nin 1 numaralı emlak ilan sitesidir.
(Kaynak : http://www.alexa.com/search?q=emlakcilarsitesi.com&r=home_home&p=bigtop)
emlakcilarsitesi ‘nin bu başarının arkasında 2 yıla yakın bir çalışma yatmaktadır. Bu hazırlık çalışmasını yaparken sadace Türkiye ‘deki emlak ilan siteleri incelenmeyip aynı zamanda dünyanın önde gelen emlak ilan siteleri de incelenmiştir. Ayrıca sadece İstanbul ‘da 4000 e yakın emlak ofisi bizzat zirayet edilerek görüş ve fikir alışverişinde bulunulmuş ve internet üzerinden emlak ilanı arayan kişilerin nasıl bir emlak ilan sitesi istedikleri hakkında da araştırma yapılmıştır.
Zaten emlakcilarsitesi ‘nin bu kadar kısa zamanda internet dünyasında yükselmesinin esas sebebi budur. Biz emlak ofislerinin bir internet sitesinden neler beklediğini ve emlak arayan kişilerin en kısa şekilde gerçek emlak ilanlarına nasıl ulaşacaklarını en iyi bilen emlak ilan sitesiyiz.
emlakcilarsitesi 'nde birçok üyelik avantajı mevcut. Bir şekilde anasayfamızda bulunan üye emlak ofislerimiz kendi siteleri olsa bile kendi siteleri bulunmamasına rağmen emlakcilarsitesi vasıtası ile google, yahoo gibi arama motorlarında 1. sayfada yer almaktadırlar. Üye olan emlak ofislerimiz sınırsız sayıda emlak ilanı ekleme hakkına sahip olup herbir ilanlarına 5 adet fotograf ekleyebilmektedirler. Aynı zamanda ofis programı olarak ta kullanılabilen emlakcilarsitesi, üye emlak ofislerine ihtiyaç duydukları tüm dokümaları (kira kontratosu, tahliye taahhütnamesi v.b.) MS Word ortamıda sunmaktadır. Hergün tüm ilanların yedeği alınan sistemimiz tüm bilgi kayıplarına karşı güvenlidir.
Burada belirtmediğimiz daha pek çok avantaj ve hizmetlerimiz karşılığında düşük bir ücret politikası izleyen emlakcilarsitesi, emlak işini düzgün ve kurallarına göre yapan emlak ofislerinin yanında olduğunu her zaman göstermekte ve bu sebepten üye portföyümüzdeki emlak ofislerinin emlakçılar odasına ya da ticaret odasına bağlı emlak ofislerinden oluşması konusunda çaba sarfetmektedir.
Korsan olmayan, internete hak ettiği değeri vererek emlak ilanlarını tüm bilgileri ile doğru bir şekilde yayınlayan ve emlak güncellemelerini zamanında yapan emlak ofisleri ile çalışmayı özellikle arzulayan emlakcilarsitesi, İstanbul için ilçelere göre kabul edeceği üye emlak ofislerini sınırlayarak (her bir ilçe için kabul edilecek üye sayısı Emlakcilar.aspx linkinden bakılabilir.) gerçek emlak ofisleri ile güçlü bir işbirliği içinde çalışma isteğindedir.
Bu sebeple sloganımız;
GERÇEK EMLAK OFİSLERİ GERÇEK EMLAK İLANLARI...
Ziyaretiniz için teşekkür ederiz...
Ana Sayfa | Emlak ilanları | Emlak ilan Ara | Satılık Daire | Kiralık Daire | Emlakçılar | Satılık Emlak | Kiralık Emlak | Emlakçı Ziyaretçi Sayısı | Site Haritası | Bize Ulaşın | Reklam
INTES Yazılım & Danışmanlık Copyright 2004-2018 ©   E-posta : bilgi@emlakcilarsitesi.com
Emlakçılar sitesinde yayınlanan emlakçı, emlakçıdan emlak, sahibinden emlak, satılık emlak, kiralık emlak, devren satılık, kiralık, satılık daire, kiralık daire, satılık kiralık konut, satılık kiralık işyeri, satılık kiralık dükkan, satılık arsa, satılık arazi, satılık kiralık ev, satılık kiralık yazlık, satılık villa, v.b tüm emlaklar, emlak ilanları emlakcilarsitesi.com 'a aittir. izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Bu site en iyi IE 5.5 ve daha üstü tarayıcılar ve 1024x768 çözünürlük ile görüntülenir